לבדיקה ממוחשבת חינם חייגו
green car gears היחידים
בארץ עם מכונת
שיפוץ מוחות גיר green car gears
תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב

איך בודקים שמן גיר אוטומטי?


מערכת הגיר ברכב מורכבת מגלגלי שיניים רבים ולכן היא זקוקה לשימון תמידי. כאשר ישנו רעש או שהחלפת ההילוך לא נעשת ברקות ואתם מבחינים במשהו יוצא דופן, מומלץ לעצור בצד במקום בטוח ולבדוק את השמן גיר ברכב. אם מפלס השמן נמוך מהסימון שלו אז כנראה שהפתרון הוא הוספת שמן לגיר ולא בטוח שצריך למהר למוסך. על כל מקרה אם אינכם מבינים או מעוניינים לעשות את זה בעצמכם, אתם פשוט יכולים לגשת למוסך הקרוב שיבצע זאת בשבילכם. אם החלטתם לבצע זאת בעצמכם קחו כמה טיפים לבדיקת שמן גיר אוטומטי ברכב.

·       להבדיל מבדיקת שמן מנוע שמבוצע כאשר המנוע כבוי, שמן הגיר נבדק כאשר מנוע הרכב פועל. לכן יש לבצע את הבדיקה בזהירות ולשמור על כללי בטיחות.

·       צבע - שמן גיר אוטומטי הוא בצבע אדום בעל מראה שקוף וכשהוא חדש ניתן לזהות שאינו השחיר. אם השמן בעל צבע שחור זה סימן שעבר עליו הזמן וצריך להחליף אותו.

·       פילטר שמן – בדרך כלל מחליפים כל 20,000 ק"מ, אם גיליתם שהשמן השחיר קודם לכן אז צריך להחיליף גם את הפילטר. השתמשו בפילטר מקורי או תחליפי איכותי בעל תו תקן. לאיכות הפילטר יש השפעה עצומה על שחיקת השמן ואם הפילטר לא איכותי השמן שלכם ישרף מהר יותר ותצטרכו להחליף אותו מהר יותר.

·       איכות השמן – קיימים סגי שמן שונים של יצרניות שונות בעולם, בידקו שאתם ממלאים שמן של חברה איכותית ושהשמן מתאים לסוג הרכב והגיר שלכם וכמובן עומד בדרישות יצרן הרכב. אל תיתפתו למוצרים זולים ליגרמו לגיר שלכם להיחלש. את הפרטים המדוייקים תוכלו למצוא בכל ספר הרכב.

החלפת שמן גיר אוטומטי

·       בדיקה עצמאית - החנו את הרכב על משטח ישר כאשר המנוע חם ופועל וידית ההילוכים על פארקינג, פתחו מכסה מנוע ושלפו את מדיד השמן, נקו אותו בעזרת מגבת נייר , הכניסו אותו שוב ובידקו את מצבו בהתאם לטיפים שהזכרנו קודם, אם השמן נראה תקין בדקו את גובה הסימון שלו, במידה וחסר הוסיפו בזהירות על לקו הסימון המלא. זהו החזירו המדיד למקומו, סיגרו את מכסה המנוע וסעו לשלום.

להצעת מחיר של גיר


הפרטים לצורך קבלת הצעת מחיר, לא יעשה בהם שימוש לרעה או העברה לצד ג'

לחץ לצפייה בוידאו

מבצעי החודש

שירות לכל סוגי הרכב

שיפוץ גיר לכל סוגי הרכבהכוונה וייעוץ מקצועי במספר


למבצעים נוספים השתמש בחיצים
*המחירים אינם כוללים מע"מ

חזרה למעלה