לבדיקה ממוחשבת חינם חייגו
green car gears היחידים
בארץ עם מכונת
שיפוץ מוחות גיר green car gears
תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב תמונות מוסך גיר לרכב

הגיר והמצבר – מה שווה הרכב בלעדיהם?


אפשר לומר ללא ספק, כי לא מעטים הנהגים שהתרגלו לחיים הטובים. כיום, רבים אלו הלוקחים את הרכב הפרטי כמובן מאליו, כזה המנייד ללא בעיה את בעליו ממקום למקום, ומשרת אותם על הצד הטוב ביותר. לא רק שלא רחוקים הימים בהם הרכב הפרטי לא היה כלל בשימוש והוא היה בגדר פנטזיה, אלא עוד ישנן עדויות בדמות כלי רכב חכמים פחות, ועד בעלי חיים שונים, המסייעים בניוד גם בני אדם וגם תכולה, עד עצם היום הזה.

 

הרכב הפרטי הוא יד ימינם של נהגים רבים כיום בארץ ובעולם, והרי שקשה מאד לדמיין את החיים המודרנים בלעדיו. הרכב, כמו כל מכונה אחרת, בנוי מחלקים רבים המרכיבים אותו, וביחד יוצרים שלם. למרות שישנם חלקים מהותים ברכב שכל אחד מהם חיוני ותורם לפעילות רציפה, עדיין ניתן לסמן כמה חלקים שבלעדיהם, הרכב לעולם לא היה יכול להיות רכב.

 

הגיר ברכב – לא נשארים אדישים לתקלות:

 

אם כן, אחד החלקים החיוניים ביותר ברכב הוא הגיר. כיום, ניתן להבדיל בין שתי מערכות הילוכים שונות: הידנית והאוטומטית. ההבדל היחיד הנעוץ בתיבות ההילוכים הוא באופן השימוש. מעבר לכך – הרי ששתי המערכות ממלאות את אותה התכלית. מאחר ומדובר על חלק כה חיוני ברכב שלכם, חשוב מאד להיות קשובים לו ולא להתעלם מקולות זרים הנשמעים מכיוון תיבת ההילוכים, או מזיהוי תפקוד לוקה.

 

אתם מזהים את הסימפטום, אך מה הבעיה?

 

יתכן ותהיו עדים לסימפטום שעולה בדמות רעש, נסיעה מקרטעת או תפקוד זר וחריג שאינו מוכר לכם. חשוב מאד לא להישאר אדישים לסימפטומים אלו ולגשת לבדיקה שתאתר עבורכם את מקור התקלה. המון פעמים ישנן תקלות ברכב הפוגעות לבסוף גם בתיבת ההילוכים, כך שישנה חשיבות עליונה לבדיקה שכן יכולה להיות תגובת שרשרת שלבסוף תעלה לכם בלא מעט כסף.

 

כיום נהוג לבצע בדיקה ממוחשבת שיכולה לאתר את הבעיה בקלות. איתור הבעיה בזמן ועל ידי בדיקה איכותית, מבטיח לכם מענה הולם לבעיה, ויחד עם זאת – גם חיסכון עתידי בכסף בעקבות הנזקים שנמנעו. לאחר שתאותר התקלה, תוכלו לקבל מענה בדמות של שדרוג או החלפת מוח הגיר - כמובן שהכל בהתאם לתקלה שעלתה.

 

המצבר – חשוב לא פחות:

 

חלק חשוב נוסף ברכב שלכם, שתקלה בו יכולה להיות קריטית, הוא המצבר. כשם שעליכם להיות קשובים לגיר ברכב, דומה הדבר עם המצבר. לרוב, תזהו את אותם הסימפטומים המגיעים בדמות של רעש, תנועות לא אופייניות או במקרים הקיצוניים: השבתה. ללא מצבר תקין ברכב שלכם, הרי שהוא עתיד לעמוד זמן רב בחניית הבית ללא כל שימוש. לשמחתכם, כיום ישנו שירות נפלא של מצברים עד בית הלקוח, כך שגם במידה ולא עליתם על תקלה בזמן המתרחשת במצבר, יש מי שדואג לכם עד לפתח הבית שלכם. בדיקות מונעות הן ההמלצה הטובה ביותר – כך אתם מבטיחים לעצמכם מצבר תקין ואפס תקלות.  

להצעת מחיר של גיר


הפרטים לצורך קבלת הצעת מחיר, לא יעשה בהם שימוש לרעה או העברה לצד ג'

לחץ לצפייה בוידאו

מבצעי החודש

שירות לכל סוגי הרכב

שיפוץ גיר לכל סוגי הרכבהכוונה וייעוץ מקצועי במספר


למבצעים נוספים השתמש בחיצים
*המחירים אינם כוללים מע"מ

חזרה למעלה